KONST / Litografier / Färglitografi 13407019
nr 1340 7019
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 143/200. Motivet: 13x17 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:34:19
5/8 17:37:03
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse